האני מאמין שלי כמאמנת

November 10, 2018

כולנו רגילים לחיות בתבניות, המעצבות את חיינו ואת תפישת עולמנו. היכולת לצאת מן התבנית המוכרת, מאזור הנוחות אל משהו חדש ובלתי מוכר, כרוכה ברגשות פחד המלווים אותנו מאז ילדותנו. אנו נוטים ללכת בדרך שאחרים סללו אותה – הורים, משפחה מורחבת, מערכת החינוך ובכך נמנעים מלסלול את הדרך שלנו, החדשה, הייחודית, המצמיחה.

מקום העבודה, יכול להוות עבור כל אחד מאיתנו, מקור לצמיחה אישית וקבוצתית, העצמה והתפתחות. על מנת להגיע לידי מיצוי היכולות  האישיות,  עלינו להגדיר  גבולות חדשים כל העת, להמציא את עצמנו מחדש.

הדרך להגיע למיצוי עצמי והרמוניה, כרוכה לעיתים בעצירה לצידי הדרך, לצורך חשיבה  וניווט מחדש. לעיתים נסטה מן המסלול שתכננו או שתכננו עבורנו, נבצע  פניות חדות, ניכנס לאזורים בלתי מוכרים, אך נגלה עולם חדש שלא הכרנו קודם.

היצירתיות, יכולת החשיבה מחוץ לקופסא, טמונה בכל אחד מאיתנו. אולם על מנת להצליח בעולם העבודה, עלינו לסגל דרך חשיבה חדשה, לעיתים תוך נטילת סיכונים וזאת על מנת לתת לעצמנו הזדמנות להגיע לידי מיצוי עצמי של היכולות.

תוכנית האימון תוביל אותך בתהליך השינוי, דרך עבודה אישית על מטרות ותוכניות החיים שלך ומימושן. תחושת הייעוד והגשמתו, תעורר בך את הרצון למצות את החיים וליהנות מפעילות בכל תחום.

הערכים שלי

  • אחריות  אישית על כל מה שאני עושה בחיי – "זה תלוי רק בי"

  • כבוד לכל אדם באשר הוא אדם

  • אהבה – הבסיס לצמיחה והעצמה

  • הטבעת חותם והשפעה, לחולל שינוי

  • נתינה לאחר וע"י כך נתינה לעצמי

תהליך האימון

 שיטת האימון - אימון הינו תהליך רציונליזציה שמבוצע עם המתאמן לחשיבה תוצאתית. מהווה כלי נוסף בפיתוח אישי ופיתוח מנהלים. המתאמן לומד להפעיל את משאבים הקיימים אצלו, בצורה אפקטיבית יותר. מינוף המשאבים ככלי ניהולי מביאים להצלחה להגיע לתוצאות בטווחי זמן קצרים. מערכת היחסים באימון היא בגובה העיניים, המאמן מגיע עם כלים צורניים שלתוכו מכניס המתאמן את התכנים שלו.

השיטה שאני מאמנת לפיה – אימון לפי יעדים וחשיבה תוצאתית שפותחה ע"י ראובן כץ, מייסד איק"א, האיגוד הישראלי לאימון.

שלבים באימון – האימון יתחיל בשיחת היכרות ותאום ציפיות ולאחריהן ייקבעו מפגשים קבועים חד שבועיים.

מתאמנ/ת יקר/ ה,

ביחד נבחן מי את כאדם, מהם המטרות שלך, הערכים לפיהם את פועלת, המשאבים שלך לעומת החסמים, נדבר על החזון שלך ונבנה את התוכנית שלך להצלחה.

 

 

 

Please reload

Recent Posts
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • LinkedIn Social Icon